|

Pilsētas jahtkluba kauss 2017. Balvā – Optimist Winner jahta

Pilsētas jahtklubs aicina jaunos burātājus piedalīties Pilsētas jahtkluba kausa 2017 izcīņā. Tā ir lieliska iespēja Optimist klases burātājiem iegūt jaunu Winner Optimist klases jahtu! Kausa izcīņas regates notiks katru trešdienu visas vasaras garumā Pilsētas jahtklubā, Ķīpsalā. ​“Patlaban Rīgā ir vairāki jahtklubi, kur burāšanā trenējas arī jaunieši. Pilsētas jahtklubs vēlas pulcēt šos jauniešus regulārās regatēs, lai motivētu un veicinātu burātāju prasmju izaugsmi, izkoptu prasmīgu starta tehniku, piedaloties vairākām jahtām un nostiprinātu sportiskuma un godīgas cīņas principus,” – atklāj jahtkluba komodors Jānis Grīslis.

Sacensības ir atklātas, regates notiks katru trešdienu, sākot ar 21. jūniju pulksten 15:00 un noslēgsies 30.augustā.

Šogad jahtklubam ir lieliska iespēja – balvu fondā piedāvāt pavisam jaunu individuāli pielāgotu Winner Optimist jahtu, ko iegūs jahtkluba kausa uzvarētājs savā individuālajā lietošanā un varēs to izmantot pēc saviem ieskatiem Pilsētas jahtkluba komandas sastāvā. Winner Optimist ir augstas kvalitātes, pasaulē populārākās jahtas ko izmanto jauniešu burāšanas apmācībās.

Novēlam visiem dalībniekiem labu ceļavēju un aicinām visus interesentus vērot jauniešu sacensības Pilsētas jahtkluba teritorijā!


Par Pilsētas jahtkluba bērnu burāšanas skolu:
Bērnu burāšanas skola darbojas Pilsētas jahtklubā kopš 2008.gada un piedāvā bērnu un jauniešu burāšanas apmācību visa gada garumā. Vasarā treniņi notiek uz ūdens ar Optimist klases laivām, ziemā – veicinot jauniešu sportisko sagatavotību, mācot burāšanas teoriju un organizējot ekskursijas.