|

Atvērto durvju diena bērnu burāšanas skolā un sezonas atklāšana Pilsētas jahtklubā

Pilsētas jahtklubs Ķīpsalā aicina visus interesentus uz 2017. gada sezonas atklāšanas regati un atvērto durvju dienu bērnu burāšanas skolā 27.maijā pulksten 12:00 Ķīpsalā, Balasta dambī.Par godu 2017. gada burāšanas sezonas atklāšanai Pilsētas jahtklubs organizē ikgadējo sezonas atklāšanas jahtu regati, kurā piedalīsies gan jahtkluba bērnu burāšanas skolas audzēkņi Optimist klasē gan arī Star, 420 un jūras jahtas no citiem jahtklubiem.

Pilsētas jahtklubā visu gadu aktīvi darbojas bērnu burāšanas skola bērniem no 7 līdz 15 gadiem, ko vada pieredzējuši burāšanas sporta treneri (vairāk par skolu lasiet šeit). Šajā dienā jahtklubs organizē atvērto durvju dienu bērnu burāšanas skolā. Visi interesenti tiek aicināti tuvāk iepazīties ar skolas treneri, jahtām, aprīkojumu un burāšanas procesu. Pēc iepriekšēja pieraksta bērniem un to vecākiem, kam interesē burāšanas sports būs iespēja pavadīt visu regates laiku uz tiesnešu kuģa un vērot sacensību norisi uz ūdens. Pārējie interesenti tiek laipni aicināti vērot sacensības no krasta Pilsētas jahtkluba piestātnē Ķīpsalā. Lai pieteiktos vērot sacensību gaitu uz tiesnešu kuģa, nepieciešams reģistrēties šeit, jo vietu skaits ir ierobežots.

Sezonas atklāšanas regate notiks Daugavas akvatorijā starp Pasažieru ostu un Pilsētas jahtklubu. Regatē no plkst.12:00, atkarībā no laika apstākļiem, paredzēti vairāki starti (maks. 5), kas noslēgsies 17:00 ar apbalvošanas ceremoniju.

PILSĒTAS JAHTKLUBA SEZONAS ATKLĀŠANAS PASĀKUMA PLĀNS:10:30-11:30 – sacensību dalībnieku reģistrācija
12:00 – sacensību atklāšanas parāde
12:30-16:30 – regate Daugavā
17:00 – apbalvošanas ceremonija