Rīgas kauss burāšanā 2023
| |

Rīgas kauss burāšanā 2023 Optimist klases jahtām ir noslēdzies

Kā jau ieraksts, augusta trešajās brīvdienās Pilsētas jahtklubā pulcējas jaunieši no dažādiem Latvijas burāšanas klubiem, lai piedalītos ikgadējā regatē “Rīgas kauss burāšanā” Optimist jahtu klasē. Šogad regatē piedalījās 20 sportisti no Jūrmalas, Zvejniekciema un diviem Rīgas jahtklubiem.

Sacensību atklāšanas ceremonija uzmundrinājuma vārdus jaunajiem burātājiem teica Rīgas Brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš. Pirmajā dienā, klusā vējā izdevās dot četrus startus, bet otrā diena lutināja ar stabila virziena vēju – tika doti 5 starti.

Šogad Rietumu bankas sarūpētā galvenā balva un regates ceļojošais kausu devās uz Zvejniekciema jahtklubu. Kopvērtējumā pirmo vietu ar trīs punktu pārsvaru ieguva Čonis Lācis (Zvejniekciema Jauniešu ūdens sporta klubs), otro vietu, ar 4,5 punktu pārsvaru – Jānis Verners (Rīgas jahtklubs), bet trešo, ar 12 punktu pārsvaru- Justins Matvejevs (Zvejniekciema Jauniešu ūdens sporta klubs).

Pilsētas jahtklubs izsaka  pateicības galvenajam sacensību organizatoram un sacensību sekretārei Sabīnei Plinerei, galvenajam tiesnesim Ojāram Rancānam par augsti profesionālu darbu, protestu komitejas priekšsēdētājam Andrejam Bērziņam par precīzu protestu izskatīšanu, sekretāra palīgam Leilai Helgai Sārai Tolstikai par rūpību, distances tiesnešiem Robertam Kristiņam un Mihailam Plineram par darbu gan uz ūdens, gan krastā, trenerei Vitai Matīsei par atbalstu uz  ūdens.

Īpašs paldies regates galvenajam sponsoram – Rietumu Bank un tās valdes priekšsēdētājai Jeļenai Burajai par sirsnīgu jauno burātāju sveikšanu apbalvošanas ceremonijā. Paldies Rīgas Brīvosta un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija par palīdzību pasākuma organizēšanā, paldies Rocket Bean Roastery par rīta kafiju, paldies Baltic XL un LimeWorks par atbalstu, paldies par reagates fotografēšanu Inna Grinn. Paldies visiem atbalstītājiem, treneriem un vecākiem par bērnu atbalstīšanu.

Gaidīsim visus atkal nākamgad!

Sacensību rezultāti

PALDIES SACENSĪBU ATBALSTĪTĀJIEM

rīgas brīvostas pārvalde
LMSF logo