|

Mācību ekskursija par ugunsdrošību

15.decembra pēcpusdienā Pilsētas jahtkluba jaunie burātāji tika aicināti uz FNSERVISS apmācības centru, lai nepiespiestā veidā, atraktīvi un interesanti izrunātu visu, kas saistīts ar ugunsdrošības noteikumiem. Apmācību centram ir labi sagatavoti vizuālie un praktiskie uzskates materiāli, kas spēj bērnus ieinteresēt, tai pašā laikā nepārbiedēt ar iespējamām ugunsnelaimēm. Drošības apmācībās ir būtiski, ka katram pašam ir iespēja izmēģināt, kā tas ir, lietot ugunsdzēšamo aparātu. Lektors Jānis ar savu degsmi tā spēj aizraut, ka visi grib izmēģināt  pa vairākiem piegājieniem. 

Tālāk uzņēmuma vadītāji aicina jauniešus izmēģināt dzēst ugunsnelaimes virtuālajā realitātē. Uzvelkot brilles, nonāc citā pasaulē. Uguns dzēšanas process kļūst ļoti pietuvināts īstenībai, tikai drošā vidē un bez augstajām temperatūrām. Iesaistās spēles elements – kurš nodzēsīs ātrāk un precīzāk, kurš izvēlēsies pareizāko dzēšanas aparātu.

Paldies uzņēmuma Valdes priekšsēdētājam Kristapam Berķim un direktorei Nadeždai Rikai par tik ļoti sirsnīgo bērnu uzņemšanu un gardajām ziemassvētku piparkūkām un konfektēm. Kā arī dāvanām veiklākajiem “dzēsējiem”!

Tekstu sagatavoja Vita Matīse.